Hoşgeldin Sn, Ziyaretçi. Sitemize üye olarak film izleyebilir, kendi film listelerinizi oluşturabilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayın.

Kazablanka (1942) İzle


Filmin Konusu; 20 Nisan 2019 8 Yorum 442 İzlenme

Casablanca film bilgileri Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Bu Filmi İzleyenler Bunları da İzledi

Yorumlar (8)

kazuslu tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.

dsadsadsad


kazuslu tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.

sadsadsad


Mustafa Türk tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.

Casablanca film bilgileri Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.


acaba tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.

acabamı


kazuslu tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.


kazuslu tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.

deneme 3. sıradaki yorum


kazuslu tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.

deneme deneme deneme


asiye tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde gönderilmiştir.


Yorum Yap

Evet Hayır

Hakkında

8,5 Puan
Yıl: 1942
Süre: 102 dk.
Tür: Dram Romantik Savaş
Yönetmen: Michael Curtiz
Oyuncular: Humphrey Bogart Ingrid Bergman Paul Henreid
Uslu Otomatik Film Yazılımı

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industrys standard dummy text ever since the 1500s

[email protected]

Copyright @2019 | Uslumedya tarafından sevgiyle kodlanmıştır